ATÖLYELER

ATÖLYELER

ATÖLYELER

ATÖLYELER

Yaratıcı Drama Atölyesi

Yaratıcı Drama Atölyesi’nde, oynayarak, uygulayarak, hayal ederek ve eğlenerek öğrenmeye hazır mısınız? Benim eşliğimde gerçekleşecek atölyede çocuklar, kendilerinden yola çıkarak, bir düşünceyi, bir amacı canlandırma–taklit etme yoluyla ele alarak yeniden yorumlarken, hem kendilerini hem de çevrelerini tanıyacak keşfe çıkacaklardır. ‘Oyun Oynama’ nın genel özelliklerini doğrudan kullanacağımız yaratıcı drama çalışması, çocukların kendi yaratıcılıklarını kullanarak, sanatsal becerilerini, iletişim becerilerini ve özgüvenlerini geliştirmeyi hedef almaktadır.

Kuklalarla Masal Anlatımı Atölyesi

1-6 yaş çocuklar için uygun hikayelerin materyal kullanılarak, çocukların da bir takım sorularla hikayenin anlatımına dahil edildiği, ardından çocukların dinledikleri hikayeyi duyusal malzeme ve oyuncaklarla kurgulayabildikleri, benim tarafımdan gerçekleşecek duyusal oyun ve hikaye anlatımıdır.

Duygular Atölyesi

Çocukların kendi duygularını tanıması, anlamlandırması ve ifade etmesini hedef alan, masallar etkinliklerle çalışılan benim tarafımdan gerçekleştirilen bir atölye çalışmasıdır.

Gucci Kitap Kutusu
Vague Kitap Kutusu
Dior Kitap Kutusu
Chanel Kitap Kutusu
Dekoratif Kitap Kutusu
Circular Blades
Straight Blades
Razor Blades
Guillotine Blades
Machine Knives
Industrial Blades
Punch Knives
Paper Cutting Blades
Packaging Blades
Plastic Cutting Blades
istanbul grafik tasarım
istanbul web tasarım
Konsept Tasarım
Logo Tasarım
Web Otomasyon
Web Yazılım
Backlink Çalışmaları
dijital baskı
katalog tasarım
dijital baskı
katalog tasarım
kurumsal kimlik tasarım
Grafik tasarım
Web Grafik
Web tasarım